Nicolas Cage, Denizli’den ayrıldı

Hollywood yıldızı Nicolas Cage Yunanistan’dan gelen özel bir uçakla bu sabah Denizli’den ayrıldı. Sanatçının Denizli Çardak Havaalanı’ndan transferinin Gözen Air tarafından yapıldığı, eşi ve çocuğuyla birlikte İngiltere’ye gittiği bildirildi.

 

Bu arada Denizli Valisi Yavuz Erkmen, ‘Hayalet Sürücü 2’ filminin tanıtım itibariyle çok faydalı olacağını belirterek, ”Filmin bir bölümünün Denizli’de çekilmesi, tanıtıma ehemmiyetli katkıda bulunacak. Filmin bu sene veyahut gelecek sene başlarında vizyona gireceği belirtildi. Gösterime girmesiyle Pamukkale’yi daha çok kişi görecek” dedi.

 

Erkmen, Denizli’ye daha çok Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerinden turist geldiğini, Hayalet Sürücü 2 filminin sağlayacağı tanıtımla Pamukkale’nin ABD’lilerin de alakasını çekeceğini kaydetti. Oscar Ödüllü Nicolas Cage’nin başrolünü oynadığı ‘Hayalet Sürücü 2’nin final sahnelerinin çekimi, bir haftadır Pamukkale’de yapılıyordu.

 

Bir önceki yazımız olan Eyyvah Eyvah 2 rekora koşuyor başlıklı makalemizde 2, eyvah ve eyyvah hakkında bilgiler verilmektedir.